Maisto meka

Maisto meka

Gurmaniško mėgavimosi geru maistu bei jo gaminimo vieta.

Išsirinkite virtuvę:

  • Kaukazietišką;
  • Azijietišką;
  • Pekos;
  • Sveikuolių;
  • Gruzinų;
  • Priimame ir individualius užsakymus.

Čia pamatysite “gyvai”:

Tandyrą – krosnį ir tandyrą – šulinį. Tandyras – vidurinės Azijos miestuose ir miesteliuose atsiradusi molinė krosnis, kurioje mongolų raiteliai gydydavo žaizdas, o jų priešininkai gamino maistą ir šventė pergalę. Kepimas tandyre užima mažiau laiko nei kepimas bet kokioje kito tipo kepsninėje ar šašlykinėje, temperatūra jo viduje tolygi bet kurioje vietoje. Tandyras neleidžia atsirasti kancerogeninėms medžiagoms, taip kaip tai įvyksta kepant maistą ant ugnies; jame gaminamas maistas geriau išsaugo vertingąsias medžiagas.

Yra namų apyvokos daiktų, kurie amžini, t.y. jie “gimė” puikūs. Būtent toks yra tandyras, per tūkstančius metų beveik nepasikeitęs, tiesiog “konvertavęsis” į keramikinę krosnį. Mes kviečiame pasimėgauti tikruoju tandyru, kuris jungia kulinariją, dekoratyvų interjerą, gerą maistą.

Kazaną. Kazanas – tai tradicinis totorių indas, kuriame totoriai gamindavo AZU (jautienos troškinys su raugintais agurkais). Šiuo metu jis plačiai naudojamas plovo gamybai. Būtina paragauti nuostabaus skonio plovo, pagaminto kazane!

Pėkos “keptuvę”. Kroatija populiarina skirtingų keptų mėsiškų patiekalų komponentų mišinius, kurie gali būti tiekiami su daržovėmis, padažu ir/ar pupelėmis, svogūnais. Pavyzdžiui, Mėšano mėso – šešių skirtingų mėsiškų patiekalų rinkinys,  kuris į stalą patiekiamas bendrame visiems inde. Egzotiškiausiu laikomas keptos po žarijomis ėrienos, veršienos ar paršiuko ir paukštienos rinkinys (pėka) su bulvėmis. Jis kepamas pėkos „keptuvėje” – kepimo inde, kuriame puikiai iškepa keletas rūšių mėsiškų/žvėrienos patiekalų bei daržovės. Į stalą valgis paduodamas toje pačioje keptuvėje, kur buvo gaminamas.

Pirties nuoma

Pirtis

Ąžuolinė – akmeninė pirtis, malkinė krosnis ir žadeito akmenys– aukščiausios kokybės derinys.

Kubilo nuoma

Kubilas

Atgaukite jėgas kubile po atviru dangumi.

Maistas

Maisto meka

Gurmaniško mėgavimosi geru maistu bei jo gaminimo vieta.

Apgyvendinimas

Apgyvendinimas

Pavargote nuo miesto triukšmo ir šurmulio? Galime pasiūlyti Jums jaukią nakvynę ant ežero kranto.

Share This